Aktualności

29.05.2018

Ruszyła 8. edycja Konkursu eS - zapraszamy do nominowania PES

Z przyjemnością informujemy, że ruszyła kolejna już - ósma - edycja Ogólnopolskiego Konkursu na Najlepsze Przedsiębiorstwo Społeczne Roku im. Jacka Kuronia [eS]. Organizatorem Konkursu jest Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych z Warszawy (FISE).

W tej edycji otworzono możliwość zgłaszania podmiotów ekonomii społecznej, tak więc istotne jest aby podmioty z naszego regionu także wzięły udział w tej ważnej nominacji. Dzięki temu zarówno Lubuskie jak i same podmioty zyskują jeszcze jedną okazję do działania na rzecz zwiększenia własnej widoczności oraz promowania swoich produktów i usług.

Ruszyła 8. edycja Konkursu eS - zapraszamy do nominowania PES

Do Konkursu można nominować podmioty, które działają przynajmniej 12 miesięcy i których działalność zasługuje - zdaniem Państwa - na dostrzeżenie i wyróżnienie.

Zgłoszenia można przesyłać do 20 czerwca 2018. Najważniejsze informacje i formularz zgłoszeniowy/nominacji dostępny jest na www.konkurs-es.pl

Nagrody finansowe 8. edycji:

•             Nagroda Główna (15 000 złotych)

•             Nagroda Pomysł na Rozwój (10 000 złotych)

•             Nagroda Odkrycie Roku (5 000 złotych)

•             Nagrody Publiczności (3 000 złotych)

Mentoring 

Oprócz nagród finansowych można wygrać mentoring biznesowy dla liderów przedsiębiorstw społecznych. Eksperci PwC będą pracować z nagrodzonymi przedsiębiorstwami, wspierając ich rozwój w określonych wspólnie obszarach.

W razie pytań, zapraszam do kontaktu z Koordynatorem Konkursu Joanną Szymańską z FISE pod nr tel.:

T: +48 22 622 16 87

M: 607 743 623

Fundacja Inicjatyw Społeczno-Ekonomicznych

 Pl. Konstytucji 5/1, 400-657 Warszawa

www.fise.org.pl, www.partycypacja.org.fise.pl

www.ekonomiaspoleczna.pl, www.rynekpracy.org