Audycje 2017

30.11.2017

Zapraszamy do obejrzenia Kalejdoskopu: już 3.XII TARGI AKTYWNOŚCI I BIZNESU SPOŁECZNEGO

W dniu 2 listopada w TVP3 Gorzów Wlkp., dyrektor Regionalnego Ośrodka Polityki Społecznej w Zielonej Górze Pan Jakub Piosik oraz dyrektor Muzeum Etnograficznego w Zielonej Górze - Ochla Pani Irena Lew, Serdecznie Zaprosili Lubuszan i nie tylko do udziału w Mikołajkowych Targach Aktywności i Biznesu Społecznego.

KIEDY: 3 GRUDNIA, GODZ: 11:00- 16:00

GDZIE: Muzeum Etnograficznego w Ochli

Zapraszamy do obejrzenia Kalejdoskopu: już 3.XII TARGI AKTYWNOŚCI I BIZNESU SPOŁECZNEGO

Kalejdoskop do obejrzenia TUTAJ

Przedsięwzięcie ma na celu zwrócenie uwagi na działalność podmiotów ekonomii społecznej, m.in. spółdzielni socjalnych, stowarzyszeń, fundacji z terenu województwa lubuskiego. To nie tylko wspomaganie i budowanie trwałej pozycji rynkowej tych podmiotów, ale uzmysłowienie Lubuszanom, że są to faktycznie produkty i usługi na  bardzo wysokim poziomie.

Na Targach wystawi się przeszło 35 podmiotów ekonomii społecznej (PES), które proponują nam szeroką ofertę  towarów, m.in. decory, upominki świąteczne, zabawki dla dzieci oraz regionalne, naturalne wyroby spożywcze. Ponadto, będzie można zapoznać się z ofertą usług turystycznych w naszym województwie, a dla niezdecydowanych nabyć vouchery na ciekawe usługi.