Targi 2016

Zapraszamy podmioty ekonomii społecznej na Mikojakowe Targi

Regionalny Ośrodek Polityki Społecznej w Zielonej Górze i Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej w Zielonej Górze i zapraszają podmioty ekonomii społecznej do udziału w Mikołajkowych Targach Aktywności i Biznesu Społecznego - w tym roku w klimacie świątecznym, pachnącym cynamonem i choinką! Targi odbędą się 27 listopada w Muzeum Etnograficznym w Ochli w godzinach od 11.00 do 16.00.

Targi połączone są z imprezą „Idą Święta”, czyli tradycyjnym przygotowywaniem do świąt Bożego Narodzenia, które organizowane są przez Muzeum etnograficzne w zielonej Górze z siedzibą w Ochli.

To właśnie świąteczny motyw będzie tym przewodnim. Chcemy podczas targów zaprezentować usługi i wyroby lubuskich podmiotów ekonomii społecznej, a przede wszystkim zachęcić osoby odwiedzające do ich nabywania, tak by mogły stać się idealnym pomysłem na prezent dla najbliższych.

Targi to doskonała forma promocji Waszej działalności, okazja do nawiązania owocnych kontaktów z potencjalnymi klientami i współpracy z innymi podmiotami z województwa.

Uczestnictwo w targach jest bezpłatne, zgłoszenia przyjmujemy do 16 listopada za pośrednictwem formularza elektronicznego na stronie: es.lubuskie.pl w zakładce zgłoś się. Dla wszystkich wystawców zapewniamy stoisko, poczęstunek, a także atrakcyjne bony na wyprodukowanie pakietów promocyjnych wg zgłoszonego zapotrzebowania.

W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt mailowy: a.krzaczkowska@rops.lubuskie.pl lub j.strzalkowska@fundacjacp.org

Pokażmy, jak dużo robią podmioty ekonomii społecznej w naszym regionie!

Targi realizowane są w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, Oś Priorytetowa 7. Równowaga Społeczna, Działanie 7.6. Wsparcie dla OWES i ROPS we wzmacnianiu sektora ekonomii społecznej.